Friday, August 17, 2012

Tasuta elekter on arstirohuks Eestimaal organiseeritud madala elatustaseme vastu.Esimesed 25 lingi all on kirjas kuidas IMF http://et.wikipedia.org/wiki/Rahvusvaheline_Valuutafond
 on laostanud Eestimaa...ja järgnevad lood pakuvad lahendusi kuis panna kosuma meie rahvus.

20 aastat Eesti iseseisvusetut ja IMF-st sõltuvat majanduspoliitikat
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/20-aastat-eesti-iseseisvusetut-ja-imf-st-soltuvat-majanduspoliitikat.d?id=64818340
0.Vello Leito: Riiklik vale nr 1. Täiendatud 09.06.2010
1.Vello Leito:Teadmiste kohustuslik miinimum Eesti riigi ja rahva ärakustutamise avaliku salaplaani kohta
2.Eesti Iseseisvuspartei poliitiline doktriin
3.Rootsi pangad laostasid Balti riikide elanikud
4.IMF turgutas ise töö saamiseks Ida-Euroopa riikides kriisi
5.Mürgitatud majandus ehk meie otsetee orjusesse

6.IMF tahab kärpida sotsiaalsfääri kulutusi Lätis
7.Analüütikud: IMF ohustab Euroopa majandust
8.Ungari võitlus IMFiga loob olulise pretsedendi
9.Rockefeller: üleilmse finantskriisi tekitasid pankurid
10.
ESM ehk lugu sellest, kuidas Goldman Sachs vallutas Euroopa
11.
12.08.2010 13:35
economic hitman : Palun, konkreetne intervjuu, kus räägitakse, eet kõigepealt üritatakse korruptiivset riigipead ära osta, et ta oma riigile sellise laenu võtaks, IMF'ist, mida ta tagasi maksta ei jaksa, ning siis tulevad USA firmad ja ütlevad, et olgu, et näete, kuna te laenu tagasi maksta ei jaksa, siis andke oma loodusressursid meile odavalt kompensatsiooniks.

(Konkreetne Flash-playeriga link samast allikast:

Alguses on muid teemasid, aga intervjuu majandus-palgamõrtsuka teemal algab alates 43. minutist.

12
.08.2010 13:38
economic hitman 2 : John Perkins on tal nimeks ja tema kohta on ka lehekülg:

Kui liidrit ära osta ei õnnestunud ning resursse muud kah ei nõustutud, siis nonde riikide liidrid "kaua ei elanud".
12.a

Küüditajate nimekiri:nende isikute otsese pahatahtlikkuse või tegematajätmise tagajärjel küüditatakse eestlasi välismaale.

Küüditamise olemus tänapäeval seisneb selles,et riigivõimud mis on korrumpeerunud ja teenivad korporatsioonide ja IMF-i huve,ning selle tõttu majanduspoliitika on selline,et investeeringud jäävad vaid pealinna ja maarahvas on pagendatud linnadesse ja välismaale vabatahtlikult-sunniviisiliselt toimub n.n. palgapagendamine ehk palgaküüditamine. 


Küüditajate nimekiri:
http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2011/02/kuuditajate-nimekiri.html


Tänapäeva kupjad on ajupesijad,pööbli peedistajad ehk siis küüditajad:
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/08/peedistajad.html
13.

The Money masters
14.
Money as debt

15.
Michael Moore dok.film Capitalism: A Love Story
16..
Zeitgeist liikumise filmides on palju väärt informatsiooni aga minu arvates globalistid püüavad selle liikumise abil segada rahvusi:
a.Zeitgeist:The Movie
b.Zeitgeist: Addendum
c.Zeitgeist Movement:Orientation presentation
d.Zeitgeist:Moving forward
18.


Inflatsioon ongi olnud meie majanduskasv?


Einar Eiland, EMÜ majandusmagister 
30. november 2011, 06:57

Kui panna graafikule kõrvuti inflatsiooni ja sisemajanduse kogutoodangu kõverad, selgub, et kümne viimase aasta jooksul pole tavakodanik mitte mingit majanduskasvu tunda saanudki.
Lähtudes Eesti Panga soovitatud statistikaameti andmetest, jõuame hämmastavale järeldusele: majanduskasv ületab inflatsiooni kümne aasta lõikes vaid 1,3 protsendiga. Võib öelda, et sisuliselt nullib inflatsioon majanduskasvu.
http://et.wikipedia.org/wiki/Inflatsioon

Inflatsioon on kaupade või teenuste hinnataseme tõus. Hinnataseme tõus vähendab olemasolevate varade väärtust, seega on väga kõrge inflatsioon negatiivne, kuna vähendab tarbijate käes olevate varade väärtust ning ei soodusta ka säästmist.
Hinnataseme tõus vähendab olemasoleva raha väärtust. Kaupade väärtus enamasti ei halvene. Inimesed üldjuhul mõistavad, et raha väärtus pidevalt väheneb. Raha säästmist see ei soodusta. Saadud raha eest püütakse kiiresti midagi osta.

20.
Inflatsioon ei ole loodusõnnetus või UFO mis tekib iseenesest s.o. inflatsioon ei ole inimkonna poolt kontrollimatu nähtus,INFLATSIOONI TEKITATAKSE aeg ajalt ELEKTRI HINNA TÕSTMISEGA (JA)(VÕI)KÜTUSTE HINNA TÕSTMISEGA:


21.ARSTIROHI  INFLATSIOONI JA IMF-I  : EESTIMAAL VALITSEVA VAESUSE VASTU ON IGA ÜKSIKISIKU ENERGIASÕLTUMATU S.O. TASUTA ELEKTER.

22.


Inflatsioon ei teki enesest aga TEKITATAKSE inimeste poolt!!!

Isegi loodusnähtused ei teki iseenesest teadmata põhjustel.
Merel mõõna ja tõusu tekitab kuu.
Pilvekesed tekitab päikene mis aurustab vett.
Äiksekese tekitavad pilvekesed mis teineteise vastu hõõrudes tekitavad laenguid.
Maavärinaid ja vulkaanipurskeid tekitab maapõues olev kuumus.
jne.

Majandus on puhas matemaatika,lihtne ja labane,igati inimese poolt juhitav ja kontrollitav.
Kapitalistlik majandus põhineb kokkuleppe hindadel ja majanduse vundamendiks-alustalaks on olemas baashinnad millele rajaneb terve majandus:nendeks on toormehinnad-elektri-, ja kütusehinnad.
Nii kui tõstetakse elektri (ja) või kütuse hindu siis kõik muud hinnad kerkivad automaatselt.
Kui ei tõstetaks elektri või kütuse hindu siis inflatsiooni ei tekiks.

23.

Pessimistlik stsenaarium: Eesti firmad kaotaks energiahindade tõusul üle 600 miljoni euro - Majandus

24.
Inflatsiooni abil hoitakse inimesi orjuses...Inflatsiooni tekitatakse elektri ja naftasaaduste hinna tõstmisega...see on banaanivabariigi majandussüsteem mille majandusmudeliks on inflatsioonipõhine majandus.

Inflatsioonipõhine majandus laostab nii tavakodanikke kui ettevõtjaid.

See jutt,et Eestis on teadmiste põhine majandus on sõnakõlks.Teadmiste põhist majandust ei ole olemas.
Jaapanis,Hiinas,Saksamaal on tootmispõhine majandus aga kusagil pole sellist olematut asja kui on seda teadmiste põhine majandus.Küsigem neilt mida tähendab teadmiste põhine majandus ja nad jäävad vastuse võlgu.Eestis valitseb inflatsiooni põhine majandus ja see tähendab seda,et 99% elanikest hoitakse inflatsiooni abil majanduslikus viletsuses s.o. 99% elanikest tammuvad paigal...veelgi hullem nad rabavad tööd teha kui oravad rattas ja rikkamaks ei saa...nende arvelt rikastub 1% elanikest keda teenib inflatsioon...
Inflatsiooni põhise majanduse deviisiks on :"Käsi kullas või perse mullas!".
Inflatsioon süvendab ebavõrdsust.
Inflatsioon teeb rikkad rikkamaks ja vaesed vaesemaks...

Inflatsioonipõhine majandus laostab nii tavakodanikke kui ettevõtjaid:

http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/05/inflatsioonipohine-majandus-laostab-nii.html

25.

ARSTIROHI  INFLATSIOONI JA IMF-I : EESTIMAAL VALITSEVA VAESUSE VASTU ON IGA ÜKSIKISIKU ENERGIASÕLTUMATU S.O. TASUTA ELEKTER.http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2011/12/iga-uksikisik-energiasoltumatuks-igal.html

26.

Kas sa oled sõltumatu kodukuludest? Kas sa oled kodukulude kindel ? Kas sa oled inflatsiooni kindel? Kas oled inflatsiooni sõltumatu?


ÜKSIKISIKU ENERGIASÕLTUMATUS tähendab seda,et isik üürikorteris või oma eramajas kasutab päikesepaneele ja väiketuulikuid mis ta on ise kokku klopsinud ja seetõttu ei tule tal maksta mitte sentigi elektri ega mistahes kütuse arveid.

KODUKULUDE KINDLUS tähendab seda,et isik  üürikorteris või oma eramajas kasutab päikesepaneele ja väiketuulikuid mis ta on ise kokku klopsinud ja seetõttu ei tule tal maksta mitte sentigi elektri ega mistahes kütuse arveid.KODUKULUDE SÕLTUMATUS tähendab seda,et isik üürikorteris või oma eramajas kasutab päikesepaneele ja väiketuulikuid mis ta on ise kokku klopsinud ja seetõttu ei tule tal maksta mitte sentigi elektri ega mistahes kütuse arveid.

Inflatsiooni sõltumatus tähendab  seda,et isik  üürikorteris või oma eramajas kasutab päikesepaneele ja väiketuulikuid mis ta on ise kokku klopsinud ja seetõttu ei tule tal maksta mitte sentigi elektri ega mistahes kütuse arveid.
26.a.

"ELUASEME LAENU" SÕLTUMATUS   EHK  "ELU ASEMEL LAENU" SÕLTUMATUS:

Kuidas ehitada ilma pangalaenuta?Ole inflatsiooni sõltumatu,inflatsiooni kindel,ära maksa kodukulusid,ole kodukulude kindel!
26.c
Kes teenib kuus kuni kakssada eurot see ei saa lubada endale sellist luksust,et ostab elektrit ja kütet.Tal tuleb naabritega moodustada energiaühistu-tarbijaühistu ja siis üheskoos ehitada elektrituulikud ja päikesepaneelid maja katusele sest siis pole enam vajadust kulutada oma niigi madalat kuupalka energiamonopolide nuumamiseks.
Piisab ka kui ühe maja elanikud moodustavad energiaühistu ja ehitavad oma maja katusele mitu väiketuulikut või ühe keskmise tuuliku ja päikesepaneelid,variante on palju.
Selle jutu mõte on selles,et elektrit ja kütet ei tohi osta-tuleb ise toota elektrit ja toasooja.
Selle asemel,et osta elektrit tuleks moodustada tarbija ühistud ja paigaldada igale elamurajoonile omad tuulikud ja päikesepaneelid.
Mis mõtet on paigutada oma säästetud raha erinevatesse fondidesse kui sama hästi võib oma säästud koondada ühistutesse, mis elektrit toodaksid?:
http://marekstrandberg.blogspot.com/2011/07/rauga-jonn-ja-energiajulgeolek.html

27.
Mida tähendab plussenergia maja?
Plussenergia maja tähendab, et omanik võib hoone poolt toodetud energia ülejäägi energiavõrku tagasi müüa, ehk hoone ekspluateerimise käigus tekib kulu asemel tulu-maakeeli,küte ja elekter on tasuta...http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2010/03/plussenergia-maja-hind-ligikaudu-30-000_31.html

Kuidas saab kõige odavamalt plussenenergia maja ja kõige tervislikuma maja?

Kõikse odavamalt ökomaja-plussenergia maja saab siis kui:
1.Ehitada põhumaja
2.ja sellele paigaldada ise ehitatud elektrituuliku
3.ja ise ehitatud päikesepaneelid
4.ja ise ehitatud maasoojuspumba:
4.PASSIIVMAJAD,NULLENERGIAMAJAD,ÖKOMAJAD- majad milledes on küte ja elekter tasuta...Taastuvenergia süsteemiga varustatud maja toimib nõnda, et selle kasutamisel ei kulu rohkem energiat kui hoone ise toota suudab – tegemist on niinimetatud nullenergia majaga.www.elumaja.ee

Nullenergia-maja kasutab vaid nii palju energiat, kui hoone ise toota suudab.
http://www.ehitusuudised.net/Default.aspx?ArticleID=f66fc14f-7cf3-4bd5-a3e9-fb87be01dd1d


28.
Et kui suure energiasõltumatuseni on võimalik jõuda plussenergiamaja kontseptsiooni arendades ja laiemalt juurutades.
http://www.bioneer.ee/bioneer/arvamus/aid-6537/M%C3%B5tteid-rehielamust-passiivmajani-ja-kaugemale


http://ww2.eas.ee/vfs/4748/inseneeria_3_2008.pdf
Strandberg ütles:
Kui 130 m2 suuruse hoone energiakulu
on 300 kWh/m2 aastas, vajab see võimsust
10 kW (kilovatti); sama suure energiat
säästva hoone puhul on sama näitaja aga
vaid 1 kW!

Kui ühe
hoone või korteri maksimaalne energiatarbevoog
oleks 1–2 kW, kerkib paratamatult
küsimus, kas selle katmiseks on vaja kindlasti
liituda suure energiavõrguga või tsentraliseeritud
energiatootmissüsteemiga. Minu
seisukoht on, et tuleviku talumaja võiks olla
oma energiavarustuses maksimaalselt autonoomne.
Selleks on piisavalt energiavooge,
kasvõi päikest-tuult.

http://ww2.eas.ee/vfs/4748/inseneeria_3_2008.pdf

1kw tuuuliku hind 300-400€


http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2012/04/1kw-tuuuliku-hind-300-400.html


29.
Mõttekas on ise ehitada tuulikute ja erinevate päikesepaneelide hübriidid s.o. ehitad õllepurkidest päikesepaneeli mis kütab õhku, ehitad päikesepaneeli mis kütab vett,ehitad tuuliku mis kütab vett aga elektrit ei tarvita,ehitad tuuliku mis pumpab vett aga elektrit ei tarvita,ehitad katusele asetatava väiketuuliku mis toodab elektrit ja päikesepaneeli mis toodab elektrit.Lisaks sellele tuleks ise ehitada biogaasi ja biosoojuse,maasoojuspumbad jpms värgid-tuleb viia elektri tarbimine nulli lähedaseks:
a.Ehitad õllepurkidest päikesepaneeli mis kütab õhku-ehitusmaterjalide hind 30-100 eurot.

Käid välja 400 krooni ja saad päikesepaneeli mis kütab toa õhku...


Noored ehitasid õllepurkidest päikesepaneeli õhu kütmiseks: Lauri Leis, Madis Tisler, Margus Sammelsaar ja Ardi Teder
http://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=1&artid=41525

Õllepurkidest päikesepaneel talvisel ajal kütab -3 °C  +62 °C peale:

The outside temperature was -3 °C and more than half m3/min of warmed air was streaming out from the heater. Its temperature was +62 °C.

The outside temperature was -3 °C and more than half m3/min of warmed air was streaming out from the heater. Its temperature was +62 °C. I was calculating from the measured data around 700 watts. If I put the +/- 5% of tolerance into the rounding error of the displays, even the 736 W result could have been calculated.This is precisely 1 horsepower!!!


Naised oskavad toa õhku kütta päikese abil.Vaata seda klippi,rootslanna ehitab päikesepaneeli:


Kanadas toodetakse õllepurkidest päikesepaneele:
www.cansolair.com


Using an Air Heating System is more efficient than traditional radiators as distribution of heat is more effective and the boiler running temperature can be reduced

40 C is possible on a clear winters day!
b.Ehitad päikesepaneeli paneeli mis kütab vett.
http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2012/04/kuta-vett-paikese-abil.html

Elektri kallinemine suurendab huvi päikesepaneelide vastu:
ÄRA OSTA PÄIKESEPANEELI parem aseta hoovile SUUR MUST TÜNN.
 Natuke meisterdamist ja olematu hinnaga päikesekollektor ongi olemas. Ma mõtlen vana ja lihtsat varianti. Ehk siis suur must tünn õuele ja soojendatav vesi sellest tünnist läbi käima. Elektrikulu soojendamise peale langeb oluliselt. Ja investeeringut pole ollagi.
Artiklis on juttu päiksekollektorist, see toodab ainult päikesepaistel sooja vett. Sellel asjal pole mõtet isegi suvilas. Tünn ajab asja samahästi ära, aga ei maksa midagi.


c.Ehitad tuuliku mis kütab vett aga elektrit ei tarvita.

d.Ehitad tuuliku mis pumpab vett aga elektrit ei tarvita.
e.Ehitad päikesepaneeli mis toodab elektrit.

Omavalmistatud päikesepaneeli hind:

http://www.mdpub.com/SolarPanel/index.html

Kui pilti oskad raami panna, siis teed ka päikesepaneeli ise valmis. Ostad elemendid ja tinutad + - + - kokku ning paned raami sisse. Ebay-s müüakse kohe õige arv elemente ka(12v paneel 36 elementi, 72 elemendiga saab kas topelt amprid või 24v).

17.06.2011 20:54
 jändaja : Kui pilti oskad raami panna, siis teed ka päikesepaneeli ise valmis. Ostad elemendid ja tinutad + - + - kokku ning paned raami sisse. Ebay-s müüakse kohe õige arv elemente ka(12v paneel 36 elementi, 72 elemendiga saab kas topelt amprid või 24v). Ise tegin raami L-kujulistest alumiiniumlattidest ja esi- ning tagakülg on UV-kindlast pleksiklaasist. Novembri lõpp kuni jaanuri keskpaik on meil päikesega kehvad lood ja kannatab ainult LED valgustust käigus hoida. Muu aeg märksa parem. Suvilate puhul tasub juba kindlasti päikse ja tuule peale mõelda, eriti kui EE küsib liitumise eest näiteks 2000 eurot. Selle eest ei anna EE mitte midagi ja voolu eest tuleb maksta. Paneel samas on kapital ja vool ka puha muidu.www.samsaara.ee

1kw tuuuliku hind 300-400€

Kui 1kw hinnaks arvestada 10 senti siis see tuulik hakkab andma elektrit tasuta peale 4000 töötundi.Kui 1kw hinnaks arvestada 20 senti siis see tuulik hakkab andma elektrit tasuta peale 2000 töötundi:
g.Toidu valmistamiseks teed paraboolist paneeli mis küpsetab ka talvisel aal:
Küpseta päikese abil sateliitantenni paraboolist tehtud päikesekollektoriga:
jne.

Ammendav ülevaade linkidest kuis ise meisterdada päikesepaneele ja väiketuulikuid jpms. :
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/06/polve-peal-meisterdatud-elektrituulikud.html

1 comment:

elektritsaabtasuta.blogspot.com said...
Inflatsiooni peamiseks põhjuseks on kõrged energiahinnad.
http://www.ap3.ee/article/2012/3/27/nordea-selle-aasta-risk-on-kutusehind

1 comment:

elektritsaabtasuta.blogspot.com said...

Käesoleva hetke seisuga on sellele postitusele saabunud 844 klikki s.o.
mingid olevused on seda jõllitanud aga kuna neil puudub oma elust arvamus siis muidugi nad looma moodi jäävadki läbi tara jõllitama ja ilastama.
Mähhähäää! Ammmuuuu!