Sunday, August 5, 2012

Inimesed keda võib nimetada MacGyveriteks või Do it yourselfers

On olemas sellised inimesed keda võib nimetada MacGyveriteks või Do it yourselfers The Renewable Energy site for Do-It-Yourselfers 
http://www.builditsolar.com/Projects/SpaceHeating/Space_Heating.htm

või http://en.wikipedia.org/wiki/Recycling inimesteks.Need on inimesed kes on astunud välja nõiaringist..
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/07/kogukonna-liikmed-on-valja-astunud.htmlPaljud inimesed  ehitavad isegi maju kasutatud materjalidest s.o. pudelitest või autokummidest ehitavad maja seinu jne. Ka mina olen MacGyverist.
Meile aina sisestatakse,koolides ja meedias,ning filmides,et rikkaks saab siis kui palju õpid ja töötad,ajad rasket äri,müüd narkotsi ja elad kuritegelikku elu jms.-meile sisestatakse,et rikkaks saamiseks pead endast andma palju.
Kuid asi on tegelt palju lihtsam,rikkaks saab lihtsate tehnika lahenduste abil-rikkaks saada on lihtne,Mull and Moll ütles: 
Kätte saab rohelise elektri ( lisaks ka sooja vee) ka meil Eestis
kätte täiesti tasuta ja täiesti laenu-võla-maksu-trahvi-aktsiisivabalt.
Ja seda vaatamata ka sellele ,et MacGyver`ism on meil
Eestis praktiliselt olematu s.o.leidlikkus koos oskustega midagi
asjalikku käeulatuses olevast käepärasest risust värkstoas või garaazinurgas valmis nokitseda.Praktiliseks tüngategevuseks
värkstoas või garaazinurgas sobivad käeulatuses olevad käepärase risuga ( torujupid,traadijupid,kuulkraanid,plekkklamrid,paltvoolikud,
oäolesepaneeli klaasist ja vasest vaakumtorud ,s.o.evacuated tubes ...jne.).
Tünga võivad teha kõik inimesed ja seda olenemata vanusest,soost,haridusest,haritusest ja näpuosavusest,tingimusel
kui neis on peidus "MacGyver`i IDU",mis hakkab venima,venima,venima ja isegi päris raharohkelt venima.
MacGyver eelistab keerukate küsimuste lahendamisel toorele jõule mõistust. Tema suurimaks varaks on ta laiapõhjalised teadmised ja võime lihtsaid vahendeid, kaasa arvatud alati kaasasolevat šveitsi nuga, väga leidlikult kasutada. Sarja peamiseks tõmbenumbriks on pealtnäha väljapääsmatud ja tihtipeale eluohtlikud olukorrad, millest MacGyver kähku keerulisi seadeldisi kokku pannes välja tuleb.
Kõik MacGyveri katsed ja leiutatu põhinesid näiliselt järele kontrollitud teaduslikel seaduspärasusil. Tegelikkuses andsid aga sarja kirjutajad endale aru, et enamiku MacGyveri ideede õnnestumiseks on erakordselt palju õnne vaja. Mõnel juhul, kui sarjas kodustest vahenditest lõhkeaineid või muud ohtlikku valmistati, jäeti sealjuures pisiasjad vaatajaskonna huvides meelega ähmaseks.
Allikas: Inglise viki. )
Kuna ma olen MacGyverist siis tegin oma päikesepaneeli kasutatud materjalidest sest siis saab odavamalt jne.siis juhtus minuga põnev lugu. Pühapäevasel päeval ma läksin prügimäele aga seal elavad hullud ja väga segased inimesed oma vagunelamutes...ja neil olid külas narkarid...Narkarid vehkisid noaga ja nõudsid minult raha...ma võtsin sülle suure kivi ja peletasin nad eemale,ning karjusin appi...aga õnneks selle prügimäe elanike boss  tuli appi ja üleüldiselt ta on väga mõistlik ta müüb sinna kogunenud materjale aga täna jäi kaup pooleli sest narkarid rikkusid asja ära. 
 Prügiga on lood paraku sedasi,et enamus soliidseid korporatsioone toodavad prügi...inimestele müüakse soliidsetes kaubamajades kalli hinna eest prügi...enamus kaupu on prügi...ja- jah...uskumatu aga nii see on.
Kõik korporatsioonid toodavad pügi:

Juba 10 aastat tagasi üllatas maailma ühes Livermore tuletõrjedepoos selleks hetkeks 100 aastat ühtejärge põlenud hõõglamp 1901 aastas. Nüüdseks siis 110 aastat ühtejärge.
Kestvate hõõglampide ajastu sai aga läbi kui Philips, Osram, Tungsram ja rida teisi lambitootjaid leppisid 1920 aastatel kokku lambikartelli loomises.
http://marekstrandberg.blogspot.com/2011/03/piiramatu-kasvu-orgasm.html

No comments: