Saturday, September 12, 2015

Vana loojuv ühiskondlik süsteem on perspektiivitu .

Koolihariduse abil zombistatud noored ei oska ette kujutada paremat  ühiskondlikku süsteemi...isegi n6uka ajal oli parem elu kui praegu sest siis polnud kodutuid, igal inimesel oli oma korter ja suvila v6i maja...polnud tootuid(no jobless),haridus oli parem kui praegu ja see oli tasuta...hobid,sport ja kunst oli tasuta.Gaas oli tasuta...
N6uka ajal oli vabadus ! See polnud diktatuur ! Nyyd on IMF-i diktatuur !!!!

Kõik korporatsioonid toodavad pügi:

Juba 10 aastat tagasi üllatas maailma ühes Livermore tuletõrjedepoos selleks hetkeks 100 aastat ühtejärge põlenud hõõglamp 1901 aastas. Nüüdseks siis 110 aastat ühtejärge.
Kestvate hõõglampide ajastu sai aga läbi kui Philips, Osram, Tungsram ja rida teisi lambitootjaid leppisid 1920 aastatel kokku lambikartelli loomises.
http://marekstrandberg.blogspot.com/2011/03/piiramatu-kasvu-orgasm.html

Kas sa seda Eestimaa vene inseneri lugu tead kes leiutas uut tüüpi pumba mis on kasutusel olevaist kümme korda kergem ja kümme korda tootlikum? Lugu oli Eesti televisioonis 90-ndate alguses. Kas sa tead,et Tartu teadlased leiutasid teraviljavalkudest biolaguneva kile? Kas sa tead,et juudid ostavad kokku patente ja asetavad neid riiulitele kasutult seisma?


TERAVILJAVALKUDEST BIOLAGUNEVA KILE TOOTMINE
Juba kümme aastat tagasi oli lehes selline lugu:
Tartu teadlased võtsid patendi leiutisele mis võimaldab teraviljavalkudest toota biolagunevat kilet ja sellest valmistada pakendeid ja rõivaid.Lehes ilmus artikkel:"Ma söön ära oma mütsi!" Muidugi sööd kui too on valmistet teraviljavalkudest:)))
Nüüd toodetakse biolagunevat kilet maisijahust ja tärklisest.Küllap selle sama tehnoloogia järgi mille patendi omanikud olid Tartu teadlased.
Niisiis,on ilmne,et teraviljavalkudest saab toota sama tehnoloogia järgi biolagunevat kilet mida kasutatakse maisijahu ja tärklise baasil.
Kardulast biolagunevat kile
Kuidas teha biolagunevat kilet:
ex 3920 99 90 | 10 | Biolagunev kile paksusega kuni 1 mm, mis sisaldab (protsentides mahust): 90 % (± 5 %) tärklist, 10 % (± 5 %)sünteetilist polümeeri, 0,5 % (± 0.5 %) steariinhapet | 0 % | 1.7.2006 - 31.12.2008 |http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=COM:2006:0204:FIN:ET:HTML
Biolaguneva kile valmistamine on lihtne,sellega saab hakkama iga laps:
Biolaguneva kile valmistamine on käkitegu:Juku-Kalle Raid rääkis,et juudid ostavad kokku patente ja asetavad neid riiulile kasutult seisma...ruineerivad maailma majandust...Selle tõestuseks on palju lugusid.Esimene on too teraviljavalkudest biolaguneva kile lugu.Tartu teadlased tegid ära suure töö aga maaelu vireleb...kui panna tehas püsti mis toodaks terviljavalkudest biolagunevat kilet millest saab valmistada pakendeid ja rõivaid siis kõik põllud saaks kaetud teraviljaga ja kõik saaksid elada maal...Teine lugu on see kus üks Eestimaa vene insener leiutas uut tüüpi pumba mis on kasutusel olevaist kümme korda tootlikum ja kümme korda kaalult kergem...tema soov oli vaid,et rajataks tehas ja antaks kohalikele tööd...tehast pole siiani püsti pandud...Kolmas lugu on Itaalia tuntud sukavabrik mis leiutas sukad millede kasutusaeg on terve aasta s.o. sukad mis peavad vastu terve aasta ja ei nad purune ega kulune...aga praegu teatavasti sukad heal juhul peavad vastu ainsa õhtu...Tead Miina,minu teada Ukrainased söödavad sigadele kõrvenõgeseid.Maltsa nad söödavad kindlasti ja selle tõttu nende seapekk on delikatess,see sulab suus. On ülimalt maitsev süüa Ukraina seapekki nende valge leivaga ja hammustada tükikese nende küüslauku ja virutada hinge alla klaasikese nende metsakohinat...see on super...Oleks tore kui saaks teada mida nad täpsemalt söödavad sigadele,et nende seapekk on super hea,tõepoolest see sulab suus.Ta on pehme ja imeline.Minu teada nad söödavad sigadele maltsa ja kõrvenõgeseid.


Konverentside sarja "Uue ühiskonna loomine" käivitamine tõi kokku tulevikuvisioonide loojad


Uue elamisväärse ühiskonna loomiseks ellu kutsutud konverentside sari "Uue ühiskonna loomine" startis eelmisel laupäeval 5. septembril hotell "Euroopa" suures saalis täismajaga - juba teisipäeva õhtuks olid kõik kohad reserveeritud. Konverentsile kogunesid inimesed, kes on mõistnud vana loojuva ühiskondliku süsteemi perspektiivitust ning uute - inimestele suuremat vabadust võimaldavate paralleelsete tugistruktuuride loomise vajadust.
http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/raamatud/galerii-konverentside-sarja-uue-uhiskonna-loomine-kaivitamine-toi-kokku-tulevikuvisioonide-loojad?id=72395557

Konverentside eesmärk on hoida visiooni inimväärse ühiskonna loomise võimalikkusest, tutvustada erinevaid uue ühiskonna kontseptsioone, anda strukturaalseid, süsteemseid ja praktilisi nõuandeid uute võrgustike loomisel ning esitleda juba toimivaid võrgustikke.
http://www.uusyhiskond.org/

Minu visioon Eesti tulevikust. Kui meil ei ole enam hääleõigust riigi rahaasjades, siis on meile jäänud vähemalt õigus käituda oma soovide järgi.Rikkurite võim püsib iga üksikisiku juhtimises s.o. nad levitavad käitumismallle mis on neile kasulik... 
Ära lase enda seljast koorida sadat nahka.
Aina räägitakse,et eestlase seljast kooritakse sada nahka.Pangem siis paberile kirja kuda need nahad võetakse ja milline on nende olemus. Kui need on kirjas siis saab neid vältida ja siis ehk jääb ESM-i poolt kooritav nahk viimaseks.Kuid võib ka nii juhtuda,et ESM hävineb kui eestlased lõpetavad endi seljas puukide toitmise. Need sada nahka mida kooritakse eestlase seljast on: 1.Elektri arved.2.Kütte arved.3.Transpordi kulud.4.Üüri kulud.5.Eluasemelaen s.o. Elu Asemel Laen.6.Prügi vedu.7.Kindlustus poliis.8.Kulutused turvalisusele.9.Riigi lõivud.10.Kulutused kaupadele mis juba tootja poolt on loodud hävinema teatud aja jooksul.11.Kulutused kilekotile.12.Kulutused mõnu ainetele.13.Kulutused reklaami sõltuvusele.14.Kulutused apteegi rohtudele s.o. ravimid tervetele inimestele.15. Kulutused leiutatud viirustele.16.Kulutused linnaõhust tekitatud tervise kahjustustele.17.Kulutused tervisele mis on põhjustatud ebainimliku elukeskkonna s.o. linna tõttu.18.Kulutused põhjustatud pagendamisest s.o. palgaküüditamisest.19.Kulutused mida on põhjustanud peasuuna meedia ajupesu.20.Kulutused mida on põhjustanud väärakas haridussüsteem mis koolitab lastest tarbijaid aga mitte mõtlevaid ja loovaid isiksusi.21.Kulutused mida põhjustab haridussüsteem mis õpetab 19. saj. tarkusi tänapäeva lastele ja kasutab samu meetodeid ja vahendeid.22.Kulutused lasteaiale-normaalne lapsepõlv peab mööduma metsas puude otsas turnides aga mitte loomaias s.o. lasteaias ehk siis inimlooma aias.23.Kulutused telekalaste ehk siis zombide-neonatside-neopioneeride "soovide"-st dikteerituna.24.Kulutused moe sõltuvusele.25.Kulutused organismi saastamisele s.o. kosmeetika toodetele.26.Kulutused kõrgetest kontsadest tekitatud frigiidsuse raviks.27.Kulutused pornole.28.Kulutused rohepesule.29.Kulutused "vaimu inimeste" õpetustele.30.Kulutused koolitustele a la peida pea liiva sisse.31.Kulutused koolitustele:Ole edukas teist inimest sööma.32.Kulutused fitnessile-looduse rüpes elav inimene ei pea ennast suruma lämbesse ruumi koos teistega looma moodi rauda tõstma.33.Kulutused Hollywoodi reklaamfilmidele mida nimetatakse action filmideks või horroriteks jne.34.Kulutused ajuloputus virtuaalmängudele.35.Kulutused zombistus asutusele s.o. kasiinole.36.Kulutused pederastiale.37.Kulutused pederastia propagandale.38.Kulutused sõjaväele.39.Kulutused reklaam lauludele s.o. hittidele.40.Kulutused tervise taastamisele mida on põhjustanud saastatud toit s.o. säilitusainetega surnud toit.41.Kulutused rämps toidule.42.Kulutused mida on põhjustanud alaarenenud sotsiaal meedias suhtlemine.43.Kulutused mida on põhjustanud väärakas majanduspoliitika.44.Kulutusedtehisühiskonnale.45.Kulutused väärakale seadusandlusele mis teenib kurjategijaid ja ahistab korralikke inimesi.46.Kulutused mis on põhjustatud väärakate elumallide levitamisest.47.Kulutused kunstlikule nappusele mida tekitab meie võlapõhine majandussüsteem. 48.jne. Edasi kirjutage ise...

Koolihariduse poolt zombistatud noored ei oska ette kujutada paremat  ühiskondlikku süsteemi...isegi n6uka ajal oli parem elu kui praegu sest siis polnud kodutuid ja tootuid,haridus oli parem kui praegu ja see oli tasuta...hobid,sport ja kunst oli tasuta.Gaas oli tasuta...
N6uka ajal oli vabadus ! See polnud diktatuur ! Nyyd on IMF-i diktatuur !!!!


Me võrdsustame iga uue idee kommunismi või diktatuuriga kuna meid on üles kasvatatud kartma seda mis on uus.


 http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/04/me-vordsustame-iga-uue-idee-kommunismi.html
Maailma rahaloomest on juttu selles saates :

Mõtleme taas
2013-12-03

Kas pankade võlad on kõik alates eelmisest aastast tühised? Uskumatu lugu, kuid tasub kaasa mõelda. Poolkuu rubriik pühendub Igor Gräziniga küsimustele, mis puudutavad metseenlust kadunud asjade kastist. Saatejuht Andres Raid.


Eesti Veksli kasutamine on Eesti rahaloome ja lahendus peaaegu kõikidele Eesti probleemidele.


Annad üheksa eurot ja saad vastu kümme eurot...


(:)kivisildnik: (:)valekultuurist valeraha näitel


Inflatsioon ongi olnud meie majanduskasv?


Einar Eiland, EMÜ majandusmagister 
30. november 2011, 06:57

Kui panna graafikule kõrvuti inflatsiooni ja sisemajanduse kogutoodangu kõverad, selgub, et kümne viimase aasta jooksul pole tavakodanik mitte mingit majanduskasvu tunda saanudki.
Lähtudes Eesti Panga soovitatud statistikaameti andmetest, jõuame hämmastavale järeldusele: majanduskasv ületab inflatsiooni kümne aasta lõikes vaid 1,3 protsendiga. Võib öelda, et sisuliselt nullib inflatsioon majanduskasvu.

Maja Eestis ilma pangalaenuta ja küttearveteta


Radar: Harjumaale ehitatakse prahist maalaev


http://www.reporter.ee/2014/10/28/radar-harjumaale-ehitatakse-prahist-maalaev/

Maja ilma pangalaenuta !!!!

"Keskkonnasäästliku majandamise lugu", Maarja Õunaste, MTÜ Eco-Nomics

https://www.youtube.com/watch?v=vO6K2d4q2_E

Maarja Õunaste - töötuba - Jõhvi KHK 2014https://www.youtube.com/watch?v=Ee_WgZaFGto

TALGUTE TEGELIK MÕTE SEISNEB SELLES,ET NOOR PERE SAAKS KODU POOLMUIDU JA
 ILMA PANGALAENUTA:
https://www.facebook.com/homesteading/photos/a.114480717435.99528.104062822435/10152086966842436/?type=1
ILMA PANGALAENUTA:
Rootslased annavad eeskuju kuis panganduse vastu seista: 
TASUTA ELEKTER VABASTAB SIND...
TASUTA ELEKTER ANNAB SULLE VABADUSE...
TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB KÕIGILE TÖÖD JA VÄÄRILIST PALKKA...
TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB TÄIDETUD LASTEGA KÕIK EESTIMAA KÜLAD...                                                                    TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB IGA EESTLANE ELADA EESTIMAAL METSA SERVAL OMAS TAREKESES...


Minu arvates eesti rahvuse püsimajäämine ja kosumine sõltub ökokülade loomisest ja nende elujõulisusest:

Inimeste loodud tehisühiskond on kauge normaalsusest.

Inimeste loodud tehisühiskond on nii kaugele ära liikunud loodusest, et igasugust NORMAALSET eksistentsi nimetatakse meie ajal kas alternatiiviks, ökoks või mahedaks. Tegelikult on see kõik lihtsalt NORMAALNE elu, nagu inimeste elu peakski olema.


See Lilleoru ei ole ökoküla sest nad pole ehitanud tuulikuid jpms.


Hästi ilus ja südamlikus esituses ülevaade erinevatest maailma ökoküladest - mudelitest, mis on tõeliselt näidanud jätkusuutliku elu võimalikkust:
Põgus ülevaade ökoküladest:
Ökokogukonna ja küla erinevused
Kogukonna liikmed on välja astunud nõiaringist, kus “peab rohkem raha teenima, sest vaja on tarbida, et õigustada endale oma orav-rattas-üle-töötamise elustiili”:
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/07/kogukonna-liikmed-on-valja-astunud.html


Lembit Merila ehitas elektritarktori kahe kuuga...Lembit Merila Elektritraktor
see on imeline faktor

Kütet ta ei vaja
mootori mürina asemel saadab laste hõisete kaja

Hooldiskulusid ta ei tunne
aga küladesse toob 6nne

Pagendatud eestlased toob kodumaale
kus Teeme Ära rajab kodusid metsa servale vaiksesse laande

viib võõrpangad Eestist välja
kustutab meie laste nälja


http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2014/10/lembit-merila-ehitas-elektritarktori.html


http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2010/01/elektritraktori-tegi-ta-valmis-kahe.html


Järgnev lugu peaks julgustama eestlasi meisterdama endile elektrilisi väiketraktoreid. Siemens eHighway demo

https://www.youtube.com/watch?v=XiOuBrFC8NM&app=desktop

Lapsed ehitavad endile elektrilisi Formula ühtesi:
A small team of school kids and myself have built and raced an electric racing car. This is how we did it.
http://www.instructables.com/id/Building-an-electric-racing-car/


Noor Olli ehitas elektritsikli
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=56&t=51901...


Õrn naisterahvas tegi ise elektri mootorratta
http://sdisle.com/ev/selfmade/electrocat.htmlOmatehtud elektrilised võidusõidumasinad.
Datsun 1200 White Zombie DC Electric Car - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=1zhKMzMZ_eM

Black Current III - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=4zNJTgagUEo

Horvaat ehitas hävinud mootoriga BMWst võimsa võidusõidumasina | Reporter
http://www.reporter.ee/2011/02/05/horvaat-ehitas-havinud-mootoriga-bmwst-voimsa-voidusoidumasina/http://forte.delfi.ee/news/militaaria/selline-nagi-valja-maailma-esimene-trollibuss-uks-siemensi-imedest-aastal-1882?id=71339743

3 comments:

Anonymous said...

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uusmaailm/nadala-alkeemik-saale-kareda-uue-elamisvaarse-uhiskonnakorralduse-loomiseks-on-vaja-liikuda-konkurentsiuhiskonnast-koostoouhiskonda?id=72324913

Anonymous said...

Raivo Orgusaar Kommentaar Delfist: Lugeja 28.02.2015 00:58 Ilmselt härra Leito on oma patriootlikkes kirjutistes liikunud ebamugavale tõele liiga lähedale. Sellele, mida rikastumishimulised rahvareeturid meeleldi hoiaksid avaliku infoväljast eemal. Mille muuga võib seletada nüüd äkki alanud klapperjahti ning materdamise kampaaniat tema vastu? Ja kas herr Leito on midagi valetanud NATO ja jänkidega seoses? Ei ole ju. Tänapäeval ainult loll ja laisk arvab, et NATO on rahuvalvajad, ja et ameeriklased nii väga kõvasti mures demokraatia ja vabaduse puudumise pärast maailmas on. Eriti aga nafta ja muude maavarade poolest rikastes riikides. Lätis-Leedus pole midagi kaevandada, ja sinna keegi ei kipu ka. Venemaaga aga on hoopis teine lugu. Naftat, maake, teemante, kulda, uraani, metsa, vääriskala, karusnahkasid, puutumata loodust jm on külluses, ja see on pannud lombitagused ja üldse globaalsed parasiidid (olgem ausad - seda nad ju on) nii väga-väga muretsema demokraatia pärast Venemaal. Sama ka Süürias, Iraagis, Iraanis, Afganistaanis, Liibüas, Ukrainas ja mujalgi. Ja kindlasti oli tarvis viia “demokraatiat” trilljonite väärtuses kulla, hõbeda, maagaasi, boksiitide, nikli ja tsingimaardlatega Kosovosse. Kas tõesti mõni pole veel saanud aru, et sõna “demokraatia” on järjekordse ohvrirahva kihevile ajamise vahend, et siis kergemini oma röövimisplaanid selle rahva kallal ellu viia? Lugege Leito töid – kas keegi veel EIP’s või Toompeal valutab südant oma kodumaa pärast, nagu tema… ja siis tulge rääkima "stagnatsioonist". Arusaadav, et kui Ühendriigid “investeerisid” Ukraina ümberpööramisprotsessi viis miiljardit, ja ka nüüd seda hiljuti ülestunnistasid, siis kohalike klahviklõbistajate armee äraostmiseks neil nii palju raha tarvis ei lähe. Raskel ajal saab nende teeneid osta palju soodsama hinnaga. Kolmekümne hõbeseikliga, näiteks. Selle eest jaksab edaspidi ka seepi ja nööri osta…

Anonymous said...

http://www.pealinn.ee/koik-uudised/jakko-vali-soovin-uue-saatega-vastu-astuda-eestit-ahvardavale-n152373