Saturday, February 5, 2011

Silvia Lotman Ehk on kasu näiteks selles tööst:

Ehk on kasu näiteks selles tööst:

http://dspace.utlib.ee/dspace/bitstream/10062/14661/1/jaats_liisi.pdf (nt lk 28 Muutused maaeluanikkonnas)




  • See tekst ei kõla veel koos, ei ole selliseid sujuvaid üleminekuid ja üks argument ühes lõigus arusaadavust. (Terje Põvvat, 08.01, 13.30)
    Kui sisulisi täiendusi ei ole, siis on vajadusel võimalik kogu tekst ümber kirjutada nii, et üleminekud oleksid sujuvad ja argumendid arusaadavad. Seni võiks täpsustada, milline argument ei ole arusaadav. Samas oli soovitus, et arutelu võiks toimuda facebookis. Jüri
    about a month ago · Report
  • Helir-Valdor Seeder peab modernseteks maainimesteks: 1. põllumajandusega teeglejaid, kuna tänapäeval tegeleb sellega 2-3% elanikonnast; 2. loomingulisi inimesi, kes saavad maal rahus sellega tegeleda. (Terje Põvvat)
    about a month ago · Report
  • Sel juhul on ministril küll sajanditevanune arusaamine. Modernne maainimene teeb pigem kaugtööd. Juba 18 aastat tagasi kohtasin USAs metsade keskel elavad meest, kes korraldas rahvusvaheliste messide korraldamist üle maailma. Ta ütles, et kuna ta nagunii ei saa igal pool kohal olla, siis ei ole vahet, kas ta juhib seda süsteemi New-Yorkist või Minnesota metsadest. Ma lootsin, et see suund on juba üldtuntud. Kas tõesti peaks ka selelst artiklis kirjutama?
    Jüri Ginter
    about a month ago · Report
  • Kui minister sellest juba midagi ei tea, ehk siis peaks samm madalamalt poolt tõesti algust tegema. (Terje Põvvat)
    about a month ago · Report
  • ma usun küll, et kaugtööst kui ühest (maal) elamisvõimalusest peaks küll rohkem rääkima. Aegajalt küll mingeid artikleid ilmub, aga üldises infoväljas on kaugtöö ikka pigem tundmatu mõiste. -jane-
    about 3 weeks ag

No comments:

Post a Comment