Wednesday, October 22, 2014

Eesti erakonnad esindavad vene gaasi jpt. kütuse firmade huve...

Eesti erakonnad ei hooli eesti rahvusest...neid huvitab vaid korruptsiooni raha mida neile antakse vene gaasi ja nafta rahade kasumist...
Kui leiduks vaid ainuski erakond mis hooliks eesti rahvusest siis see annaks eestlastele elektri tasuta...
Ajupesijad oma haiglases egoismis seostavad tasuta elektrit kommunismiga...kuid

Me võrdsustame iga uue idee kommunismi või diktatuuriga kuna meid on üles kasvatatud kartma seda mis on uus.

http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/04/me-vordsustame-iga-uue-idee-kommunismi.html

TASUTA ELEKTER VABASTAB SIND...
TASUTA ELEKTER ANNAB SULLE VABADUSE...
TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB KÕIGILE TÖÖD JA VÄÄRILIST PALKKA...
TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB TÄIDETUD LASTEGA KÕIK EESTIMAA KÜLAD...                                                                    TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB IGA EESTLANE ELADA EESTIMAAL METSA SERVAL OMAS TAREKESES...

(:)kivisildnik: (:)valekultuurist valeraha näitelhttp://arvamus.postimees.ee/2775118/kivisildnik-valekultuurist-valeraha-naitel

Eesti elektrituulikute ajalugu.
Juba eelmise sajandi kuldsetel kolmekümnendatel aastatel oli paljudes Eestimaa taludes kasutusel elektrituulikud ja neid toodeti Eesti elektroonika vabrikutes.
Kuna eesti talunikud  kasutasid elektrituulikuid siis neil oli elekter tasuta käes...
Aga siis tulid kommunistid,hävitasid Eesti riigi ja sundisid inimesi ostma elektrit...


http://www.ohtuleht.ee/454137


Inflatsioon ongi olnud meie majanduskasv?


Einar Eiland, EMÜ majandusmagister 
30. november 2011, 06:57

Kui panna graafikule kõrvuti inflatsiooni ja sisemajanduse kogutoodangu kõverad, selgub, et kümne viimase aasta jooksul pole tavakodanik mitte mingit majanduskasvu tunda saanudki.
Lähtudes Eesti Panga soovitatud statistikaameti andmetest, jõuame hämmastavale järeldusele: majanduskasv ületab inflatsiooni kümne aasta lõikes vaid 1,3 protsendiga. Võib öelda, et sisuliselt nullib inflatsioon majanduskasvu.
IRLi aseesimehe Eerik-Niiles Krossi firma on vahendusäri kaudu seotud Vene kütusefirmaga, mille vastu on kehtestatud majandussanktsioonid.
http://www.postimees.ee/2962867/tana-postimehes-rahvusliku-iidoli-peidus-pool

Kuidas ikkagi sattus Eerik-Niiles Kross Interpoli musta nimekirja? Veel enam – kui Venemaa jõumuskleid võib mõista, siis miks ei luba Krossi üle piiri USA? Millist nõu ja millistel eesmärkidel andis Kross lühiajaliselt endisele kaitseministrile, Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) juhile Urmas Reinsalule? Küsimusi ja salapära on jamesbondilikult Mercedese musta sportautoga ringi sõitva Krossi ümber olnud alati.
Liialdamata Eesti rahvusliku iidoli ja aatemehe kuvandit kandva Krossi seni varjatud külg võib isegi jahmatada: veel sel kevadel, mil Ukraina kriis hoidis maailma pingul ja Eesti hindas (Krossiga eesotsas) oma julgeolekuohte, vahendas Kross läbi oma firma Trustcorp nüüdseks lääne sanktsioonide alla sattunud, Kremli kontrollitava Venemaa naftahiiu Rosneft ärihuve. Ei ole usutav, et Kross Vene firma taga olevatest jõududest ei teadnud. Rahvusriigi poliitika või business as usual?
Nädala eest tuli teade, kuidas Kremli lõa otsas olev Rosneft otsib pingsalt kontakte ja võimalusi Suurbritannia advokaatide seas, et hakata võitlema sanktsioonide vastu, mida lääs on ettevõttele kehtestanud. Nad panid oma kodulehele üles 28 miljoni USA dollari väärtusega hanketeate, mille käimalükkamiseks oleks just tarvis Suurbritannia litsentsiga advokaate.
Krossile kuuluvast Trustcorpist on erinevatel aegadel läbi käinud mitmete Eesti jõuametite endisi töötajaid, ja mitte kõige sõbralikumalt lahkunud. Erimeelsusi on tekitanud nii ebakorrektsed rahasuhted, aga vahest enamgi ehk see, et neile pole firma tegevus sobinud ja nad on pidanud seetõttu targemaks lahkuda.
Trustcorpi kontor asub Tallinna südalinnas, otse välisministeeriumi kõrval Rävala puiesteel. Firma teatab oma võimalikele klientidele, et nad pakuvad luurealast abi, samuti abi IT-lahenduste otsimisel ja poliitilises lobitöös. Aga mitte ainult. Trustcorp on Moskvas olnud sidemetes Rosnefti esindaja Viktor Smeritševskiga.
Kross ütleb: «Rosneftiga Trustcorpil suhted puuduvad.» Mõned ütleksid, et see on osav häma. Et seda võib võtta ka nii: kui otsest seost saab eitada, ei tähenda see, et tehingud Rosneftiga ei toimu läbi teiste temaga seotud isikute.
Postimehe usaldusväärsetel andmetel teevad Krossi juhtimisel äri- ja lobitööd kaks tema kontori töötajat. Äriplaan on lihtne: tuleb vahendada Rosnefti naftatoodete ostu-müügilepinguid Suurbritannia firmale Blue Oil, et teenida soliidset vahendustasu. Sama tehingu võimalust – lepingu vahendamine Rosneftiga – on otsitud ka ühe Hollandi firmaga.

3 comments:

Anonymous said...

http://www.bioneer.ee/bioneer/arvamus/aid-18096/Julgeolekurisk%3A-Euroopa-pole-valmis-loobuma-Vene-naftast-ja-gaasist

Anonymous said...

http://www.bioneer.ee/eluviis/majandus/aid-17737/S%C3%B5jalised-konfliktid-n%C3%A4itavad-taastuvenergia-m%C3%B6%C3%B6dap%C3%A4%C3%A4smatust

Anonymous said...

Selleks,et saavutada üle Eestilist valimisv6itu on vaja rahvale tagada elekter tasuta...Eesti Siseministeeriumi andmeil Eesti-sisese energia vajaduse katab mõne suure tuulepargiga ära.
http://www.sirp.ee/index.php?option=com_content...
sest TASUTA ELEKTER VABASTAB SIND...
TASUTA ELEKTER ANNAB SULLE VABADUSE...
TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB KÕIGILE TÖÖD JA VÄÄRILIST PALKKA...
TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB TÄIDETUD LASTEGA KÕIK EESTIMAA KÜLAD... TÄNU TASUTA ELEKTRILE SAAB IGA EESTLANE ELADA EESTIMAAL METSA SERVAL OMAS TAREKESES...Juba eelmise sajandi kuldsetel kolmekümnendatel aastatel oli paljudes Eestimaa taludes kasutusel elektrituulikud ja neid toodeti Eesti elektroonika vabrikutes.
Kuna eesti talunikud kasutasid elektrituulikuid siis neil oli elekter tasuta käes...
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/08/postimees-1936a-pealkiri-tuulejou.html
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/08/eesti-ajakirjanduse-analuutiline.html
http://elektritsaabtasuta.blogspot.ie/2012/08/tuuledunamoid-raadiokuulajaile-16011936.html
http://raadiotuba.and.ee/tehasedteised.html#muud
Aga siis tulid kommunistid,hävitasid Eesti riigi ja sundisid inimesi ostma elektrit...
Eesti Siseministeeriumi andmeil Eesti-sisese energia vajaduse katab mõne suure tuulepargiga ära.
http://www.sirp.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=12490:ueleriigiline-planeering--kellele-ja-milleks-&catid=20:arhitektuur&Itemid=25&issue=3346 Tasuta elekter ei ole seostatav kommunismiga.
http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2012/03/tasuta-elekter-ei-ole-seostatav.html