Saturday, August 31, 2013

Tubaka-, alkoholi- ja narkootikumidevaba pidu !

http://www.noorteportaal.ee/est/uudised/koik-noored-on-oodatud-24.-augustil-yoga-beat-partyle-tegemis-on-tubaka--alkoholi--ja-narkootikumidevaba-peoga/


21.08.2013

Kõik noored on oodatud 24. augustil Yoga Beat Partyle! Tegemis on tubaka-, alkoholi- ja narkootikumidevaba peoga!


Kutsume teid kõiki YOGA BEAT partyle, mis toimub 24.08.2013 Eesti Vabaõhumuuseumis. (Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn) Üritus on TASUTA ja avatud KÕIGILE!
YOGA BEAT on uus party-formaat, see on TUBAKA, ALKOHOLI JA NARKOOTIKUMIDE vaba rõõm!
Üritus YOGA BEAT party algab kell 17:00, ligikaudne lõpp kell 21.00
YOGA BEAT on Party, kus osalejad saavad kogeda joogat, meditatsiooni, millele järgnevad omakorda muusika ja tantsud.
Kavas:
• süütaja jooga
• Meditatsioon
• tuleshow
• tantsud ja mängud
• eksootilised toidud, magustoidud ja joogid India köök
• ja palju muud huvitavat :)
 
Kontseptsioon selliseks peoks kerkis esile siis, kui rühm Argentiina Art of Living vabatahtlikke otsustas kutsuda ellu ürituse, kus võiks olla meelemürkidest puhas ja lõbus pidu ilma narkootikumide ja kesamärjukeseta. Kuna nende korraldatud üritust saatis üleüldine edu ja populaarsus, muutusid sellised peod edaspidi juba organiseeritud ööklubide ja ka vabaõhu üritusteks.
Jooga Rave üritused toimuvad Argentiinas, Uruguais, Paraguais, Tšiilis, Leedus ja Poolas (kus seda kutsutakse Puhtaks Peoks). Tänu fenomenaalsele edule on mõnda neist üritustest kajastatud ka läbi internetikanali üle maailma. Jooga Rave Projekt on väga arenenud ja populaarne Leedus, kus see saavutas 2011. aastal Riikliku Tubaka- ja Alkoholikontrolli Koalitsiooni poolt märkimisväärse tunnustuse.
Selle projekti peamine eesmärk on vähendada alkoholi, tubaka toodete ja narkootikumite sõltuvust noorte seas. Peale seda me usume, et Yoga beat aitab muuta paremaks suhtlusoskusi ning suhteid noorte keskkonnas ning see omakorda tagab rahu, tolerantsust ning stabiilsust meie ühiskonnas.
"Muusika, meditatsiooni ja jooga ühine kombinatsioon on väga võimas. Läksin koju täis energiat ja tõelise naeratusega näol. On üksnes vaja julgeda teha midagi teistmoodi ja erinevat," lausus üks Jooga Rave`ist osavõtja peale üritust.
Me ootame kõiki, see on surepärane võimalus puhata nii vaimselt, kui ka füüsiliselt, laadida ennast energiaga ning positiivsete emotsioonidega!
 
__________________________________________________________________________
БЕСПЛАТНО!!! НОВЫЙ ФОРМАТ ВЕЧЕРИНОК В ЭСТОНИИ - YOGA BEAT!
БЕСПЛАТНО!!! ОТКРЫТО ДЛЯ ВСЕХ И СОСТОИТСЯ В ЛЮБУЮ ПОГОДУ!
24 августа с 17.00 до 21.00 на территории Эстонского Музея под открытым небом состоится вечеринка под названием  YOGA BEAT. (Eesti Vabaõhumuuseum,  Vabaõhumuuseumi tee 12) 
·         ВХОД В МУЗЕЙ И НА МЕРОПРИЯТИЕ YOGA BEAT - БЕСПЛАТНЫЙ!!!
·         YOGA BEAT ОТКРЫТ ДЛЯ ВСЕХ И СОСТОИТСЯ В ЛЮБУЮ ПОГОДУ!
·         YOGA BEAT это новый формат мероприятий в Эстонии!
·         YOGA BEAT это вечеринка, где музыка, танец и йога сливаются воедино, освобождая изнутри тело и сознание!
·         YOGA BEAT это место, где весело может быть БЕЗ СИГАРЕТ, НАРКОТИКОВ И АЛКОГОЛЯ!
 
В программе мероприятия:
• зажигательная йога
• медитация
• огненное шоу
• танцы и игры от DJ's
• экзотические блюда, десерты и напитки индийской кухни
• и еще много интересного :)
Гостям вечеринки YOGA BEAT предлагается свежая и здоровая пища, насыщенная шестью необходимыми вкусами, приготовленная методом, позволяющим сохранить максимальное колличество полезных веществ в продуктах, а так же использованы специи наиболее полезные для здоровья! Уверены, что вы сразу же заметите и оцените разницу!
 
Такого формата мероприятия, как YOGA BEAT давно проводятся в Аргентине, Уругвае, Парагвае, Чили, Индии, Литве, Польше, России и многих других странах. Они имеют различные названия, но их всех объединяет единая идея «чистой вечеринки или Pure Party» без сигарет, наркотиков и алкоголя.
 
Данный проект завоевал феноменальный успех во всем мире, так например в Литве подобные мероприятия под названием Yoga Rave были выбраны в 2011 года лучшими мероприятиями без алкоголя и наркотиков (Best Friend Event) и получили высокую оценку Национального Союза по контролю за использованием табака и алкоголя.
 
Основная цель  проекта снизить среди молодежи пристрастие к алкоголю, табачным изделиям и наркотикам. А также Yoga Beat способствует улучшению навыков общения и отношений в молодежной среде, что приводит к спокойствию, терпимости и стабильности в обществе.
Мы ждем всех на YOGA BEAT! Используй прекрасную возможность отдохнуть умом и телом, зарядиться энергией и положительными эмоциями!
 
 

1 comment:

Anonymous said...

http://www.telegram.ee/eesti/tervisespetsialistid-kutsuvad-pidama-laulu-ja-tantsupidu-alkoholita#.UtiKNrS7QSl